За нас
ВЕТ МЕДИКА ДООЕЛ ПРИЛЕП е компанија основана во 2003 година од страна на Доктор Гоце Костов која се бави со увоз и големоподажба на ветеринарно медицински препарати.
Претставници сме на реномираната Чешка компанија БИОВЕТА, како и компиниите СУДАХИМ и ВЕТПРОМ од Бугарија.
Вo досегашното работење, со својот стручен кадар, брза испорака, навременост и принципиелност компанијата се докажа како една од водечките компании од областа на ветеринарството во Македонија.

 

Со почит           

Вет Медика         

s5 logo

www.vetmedika.eu.mk

 

НАРАЧКИ И ИСПОРАКА директно до Вашата локација!   Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.